Instrukcja obsługi Jota Dance Photo

Zapraszam organizatorów turniejów tanecznych do współpracy (warunki do uzgodnienia)– kontakt biuro@jotastudio.pl lub 608050606

Wszystkie archiwalne turnieje są tu: www.jotastudio.pl/imprezy

Instagram: @jotadancephotography

1. WAŻNE: na turniejach skupiamy się przede wszystkim na parach, które zakupiły sesję turniejową, więc uważnie przeczytaj punkt 3 i 4.

2. Standardowy cennik wygląda tak:

 • Zdjęcie w wersji elektronicznej w maksymalnej rozdzielczości (maksymalna dostępna rozdzielczość pozwalająca na wszelkie zastosowanie elektroniczne oraz wydruki i odbitki w dużych rozmiarach) – 50zł/szt >> do piątej sztuki (pierwsze 5szt), każde następne zdjęcie 40zł. (np. 12 zdjęć to kwota 5×50 +7×40=530zł)
 • odbitki z zaufanego labu od 15zł.
 • Plakaty:
  A4>>>25zł
  A3>>>35zł
  A2>>>49zł
  A1>>>59zł
 • Foto-obrazy na płótnie >> ceny od 45zł.
 • Istnieje możliwość zamówienia różnych innych gadżetów takich jak folioboxy (są to elegancko wykonane wydruki, podklejone na sztywnej tekturce, opcjonalnie w pudełku), albumy, fotoksiążki, fotobrazy akrylowe, dibondy, tripleksy itp. – po szczegóły zapraszam do kontaktu.

3. SESJA TURNIEJOWA:
przedpłacona przed turniejem (to warunek konieczny).

Co daje taka sesja?

>> Na 99% będzie z czego wybierać – często spotykamy się z zarzutami, że nie ma zdjęć jakiejś pary albo, że jest ich mało – wynika to z tego, że na turniejach tańczy wiele par i jeśli nie wiem kto jest poważnie zainteresowany zdjęciami to czasem się zdarza, że jakiejś pary po prostu nie uchwycę ….i klops.

Podczas robienia zdjęć koncentruję uwagę przede wszystkim na parach, które wykupią sesję turniejową. Zazwyczaj robię „sesyjnej” parze co najmniej 30 zdjęć – ile ich faktycznie będzie zależy od etapu, do którego dana para podczas tańców dojdzie.

>> Zdjęcia par, które kupią sesję turniejową są obrabiane po turnieju w pierwszej kolejności (2-3 dni)

>> Każdy kto zafunduje sobie sesję turniejową otrzymuje prywatną galerię, w której pojawią się wszystkie zdjęcia danej pary – w tej galerii online, w zaciszu domowym wybiera się zdjęcia.

>> ilość zdjęć w sesji zależy od jej wersji jednak zawsze są to zdjęcia w maksymalnej dostępnej rozdzielczości. Duża rozdzielczość pozwala na zrobienie w dobrej jakości dużych odbitek, plakatów czy wydruków. Kupując sesję masz największą dostępną rozdzielczość w cenie standardowej rozdzielczości.

4. Opcje SESJI TURNIEJOWYCH – ważne:  sesje turniejowe są płatne przed turniejem i uwaga: jeśli z przedstawionych zdjęć po imprezie nie wybierzesz takich, które Ci się podobają, tych, w cenie sesji to zwracamy pieniądze

 • Sesja EASY – zawiera 5 zdjęć w maksymalnym rozmiarze, każde następne to koszt 30zł/szt >>> cena 200zł
 • Sesja BASIC – zawiera 10 zdjęć w maksymalnym rozmiarze, każde następne to koszt 30zł/szt >>> cena 350zł
 • Sesja PREMIUM – zawiera 20 zdjęć w maksymalnym rozmiarze, każde następne to koszt 25zł/szt + dwa wysokiej jakości plakaty formatu A2>>> cena 600zł
 • Sesja EXCLUSIVE – zawiera 30 zdjęć w maksymalnym rozmiarze, każde następne to koszt 25zł/szt + dwa plakaty formatu A2 plus 30 odbitek formatu 10×15 (do wyboru rodzaj papieru: błysk/mat/jedwab) >>> cena 800zł

  Do każdego wariantu sesji, na życzenie, wykonuję dodatkowe wersje zdjęć w mniejszym rozmiarze lub w proporcjach instagramowych.

Podsumowując, kupując sesję masz same korzyści:

Zdjęcia otrzymujesz szybciej – obrabiam je w pierwszej kolejności

Masz pewność, że zdjęcia będą zrobione – skupiamy się na parach, które kupiły sesje

Kupujesz zdjęcia taniej niż normalnie bez sesji

Jeśli będziesz niezadowolona/y z przedstawionych po turnieju zdjęć – zwracam przedpłacone pieniądze!!

Wszystkie archiwalne turnieje są tu: www.jotastudio.pl/imprezy

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do dyspozycji biuro@jotastudio.pl lub w prywatnej wiadomości na FB www.facebook.com/JoTaDancePhoto lub ewentualnie wiadomość na Instagramie @jotadancephotography lub telefon 608050606.

Na turniejach, gdy jest mało czasu sugerujemy korzystać z kontaktu telefonicznego lub sms – wiadomości via FB czy Messenger potrafią przychodzić z kilkugodzinnym opóźnieniem.