Sesja Turniejowa

Dlaczego zakup sesji turniejowej to dobry pomysł?

Na 99% będzie z czego wybierać – często spotykamy się z zarzutami, że nie ma zdjęć jakiejś pary albo, że jest ich mało – wynika to z tego, że na turniejach tańczy wiele par i jeśli nie wiemy kto jest poważnie zainteresowany zdjęciami to czasem się zdarza, że jakiejś pary nie uchwycimy ….i klops. Podczas robienia zdjęć koncentrujemy uwagę przede wszystkim na parach, które wykupią sesję turniejową. Zazwyczaj robimy „sesyjnej” parze co najmniej 50 zdjęć – ile ich faktycznie będzie zależy od etapu, do którego dana para podczas tańców dojdzie.

 • Zdjęcia par, które kupią sesję turniejową są obrabiane po turnieju w pierwszej kolejności (2-3 dni)

• Każdy kto zafunduje sobie sesję turniejową otrzymuje prywatną galerię w internecie, w której po obróbce pojawią się wszystkie zdjęcia danej pary – w zaciszu domowym, na spokojnie, tam właśnie wybiera się zdjęcia.

 • W cenie sesji jest 10 zdjęć w maksymalnej dostępnej rozdzielczości – normalnie sprzedajemy zdjęcia w standardowej rozdzielczości 1800x1200px. Duża rozdzielczość pozwala na zrobienie w dobrej jakości dużych odbitek, plakatów czy wydruków. Kupując sesję masz największą rozdzielczość w cenie standardowej.

 • Oczywiście w przypadku wykupienia sesji można dokupić zdjęcia dodatkowe już w cenie tylko 15zł (również w maksymalnej, dostępnej rozdzielczości)

 • PODSUMOWUJĄC: szybciej, taniej i na pewno!!  Niezadowolonym, którzy nie zdołają wybrać 10 zdjęć z zaprezentowanych po imprezie, ZWRACAMY PIENIĄDZE